CHP PARTİ OKULU, KADIN KOLLARI İL BAŞKANLARINA YÖNELİK YÖNETİCİ EĞİTİMİ DÜZENLİYOR

CHP PARTİ OKULU, KADIN KOLLARI İL BAŞKANLARINA YÖNELİK YÖNETİCİ EĞİTİMİ DÜZENLİYOR

 

CHP Parti Okulu’nun 2021 yılındaki ilk Yönetici Eğitimine, 20-21 Ocak tarihlerinde il kadın kolları başkanları katılacak.

 

İktidara emin adımlarla yürüyen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Çevrim İçi Yönetici Eğitimlerine başlıyor. Yeni seçilen il – ilçe bakanları ve icra kurullarına yönelik olarak hazırlanan yönetici eğitimleri, salgın tedbirleri dolayısı ile çevrim içi ortama taşındı.

 

Yönetici Eğitimlerine İlk Olarak Kadın Kolları MYK ve İl Kadın Kolları Başkanları Katılacak

 

Yeni dönemin ilk Çevrim İçi Yönetici Eğitimi’ne CHP Kadın Kolları Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyeleri ve 81 ildeki CHP İl Kadın Kolları Başkanları katılacak. 20-21 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek eğitimlerin açılışını CHP Kadın Kolları Genel Başkanı ve Parti Meclisi Üyesi Aylin Nazlıaka, CHP Parti İçi Eğitim Sorumlusu Prof. Dr. Aytuğ Atıcı yapacak. Çevirim İçi Yönetici Eğitimi modülünün bu yılki ilk uygulamasında dersler, CHP Parti Okulu eğitmeni olan milletvekilleri, Parti Meclisi Üyeleri ve Parti İçi Eğitim Birimi üyeleri tarafından verilecek.

Katılımcılara ‘Etkili İletişim ve Toplantı Yönetimi’ ‘Örgütlenme Stratejisi ve Sokak Örgütlenmesi Eğitimi’ ‘Yönetim Kurullarının Çalışma Yöntem ve Esasları’ ve ‘Lider Yönetici, Etkin Ekip ve Proje Yönetimi’ dersleri aktarılacak.